1999 yılında ülkemizde internet altyapısı henüz yeni yeni yayılmaya başladığı yıllarda kurulmuş olan firmamız o günden günümüze ağırlıklı olarak web tabanlı hizmetler ( web tasarımı, web sitesi, internet sitesi, mobil uygulama, android, ios ve e-ticaret yazılımı ) üretmektedir. Bir bakış açısına göre sektörle beraber gelişmiş sektörle beraber büyümüştür.

Sitehizmet Bilişim olarak hizmet hayatımız boyunca özel sektör ve kamu sektörü olmak üzere çok çeşitli ölçekteki kuruluşa hizmet sunmuş bulunmakta, bazı dönemlerde ise kobilerin desteklenmesi gibi konularda kamu kurumları ile ortak hareket ederek kobilere ve ülkemize katkı sağlamış bulunmaktayız.

Sitehizmet Bilişim, İstanbul’da bulunan tasarım ofisinde;

Web sitesi tasarımı,
Katalog Broşür tasarımları,
Kurumsal kimlik çalışmaları,
Tanıtım filmi ,
Dijital reklam,
Adwords,
SEO & ASO
Mobil uygulama ve
Web tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

Sektördeki deneyim ve konusunda kalifiye personelimiz ile Sitehizmet Bilişim olarak müşterilerimizin isteklerini önemseyip dikkate aldığımız kadar müşterilerimize en uygun çözümlerin önerilmesinin de bilincinde olarak müşterilerimizin her türlü yenilikten de haberdar olmasına gayret etmekteyiz.

Hizmetlerimizi arasında en büyük ağırlığa sahip web sitesi tasarımı konusunda % 100 müşteri memnuniyeti kazanma odaklı bakışımız doğrultusunda tasarım ve yazılım aşamalarında müşterimizden yazılı onay alıncaya dek çalışmaları sürdürebilecek anlayış ile hareket etmekteyiz.
Bilgi teknolojileri güvenliği ISO 27001 sertifikalı olarak müşterilerimize hizmet verirken siber güvenlik konusunda da gereken önlem ve altyapı çalışmalarını tamamlamış olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

WhatsApp chat