Kurumsal web sitesi tasarımınız, etkili ve ilgi çekici ise geri dönüşüm etkisi fazla olur. Bu sebeple firmanız için kurumsal internet sitesi tasarımı yaptırmak istediğinizde uzman bir firmadan destek almanız gerekiyor.

Kurumsal web tasarım, bir işletme veya kurum ile alakalı hizmet sunmuş olduğu kitleye direk olarak arz edilmesi nedeniyle tüm detaylar ele alınarak çalışılmalıdır.

WHATSAPP

Fiyat bilgisi almak, aklınızdaki soruları sormak için hemen ulaşın

Dijital kimliğiniz ile alakalı yapılabilecek en ufak bir hata, saygınlığınız ve prestijiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bir firma için Kurumsal internet Site Tasarımı yaptırmak istenildiği zaman o kurumun kurumsal renkleri, kurumsal kimliği, kurumsal fontu, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında oldukça uyum ve çerçeve içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal net website online tasarımı bu etmenler göz önüne alınarak dizayn edilmelidir.

Kurumsal Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal tasarımda en büyük faktör, sadelik ve işleyiştir. Kurumsal internet sitesi tasarımlarında renk olarak beyaz ve gri alanların etkin kullanımı ve etkileyici olması, internet sitesi tasarımı yapılan firmayı kurumsal ve uzman bir biçimde göstermesi sağlanmalıdır.

Bir işletmenin ne kadar kurumsal olduğu net sitesinden rahatlıkla görülebilmektedir. Internet website dizaynına yeterli derecede özen ve dikkat göstermeyen kurum veya kuruluşlar, net sitelerini ziyaret eden ziyaretçiler tarafından olumsuz bir algıya kapılmalarına neden olmaktadır.

Kurumsal web siteleri, şirketlerin internette itibarını belirler. Firmalar ürün veya hizmetlerini sunmak için uzman bir ekibi olan firmalar, web sitelerini yaptırmalıdırlar. Firmanın kurumsal logosu şirketi en iyi biçimde yansıtmalıdır. Firmanın sahibi olduğu brand, şirketi daima en iyi biçimde göstermelidir.

Kurumsal internet sitesi anlaşılır ve sade olmalıdır ve ziyaretçiyi yormamalıdır. Giriş sayfanız sitenizin vitrinidir. Firmanızın tanıtımı, duyuruları veya kampanyaları en temel sayfada olmalıdır. İçeriksiz başlıklar yer almamalıdır. Ziyaretçilerinizin iletişim kurabilecekleri iletişim bilgileri ve formu konulmalıdır. Kurumsal internet sitesinin kolay kullanılabilir yönetim paneli olmalıdır. En önemli olan kurumsal net sitenizin optimizasyonu ve reklam tanıtım planı yapılmalıdır.

Sitenizin sayfaları çok hızlı açılmalıdır. Oluşturulan sayfalar bu bilinçle profesyonel şekilde uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Sayfa içindeki resim ve video dosyaları optimize edilmeli ve en perfect formatlar seçilmelidir.

WHATSAPP

Fiyat bilgisi almak, aklınızdaki soruları sormak için hemen ulaşın

Arama motorlarında net sitesinin içeriğine uygun hedef kitlenin aradığı muhtemel en temel anahtar kelimelerin yer alması neticesinde web sitenin muhakkak üst sıralarda gözükmesi sağlanmalıdır. Bununla ilgili yine konunun uzmanı kişi veya kişiler tarafından Arama Motor Optimizasyonu search engine optimization uygulanmalıdır, bu çalışma hatasız olmalıdır ve kesinlikle açılmayan sayfalara yapılan linklemelerden uzak durulmalıdır. İnternet sitesindeki sayfaların, fotoğrafların, videoların, ekli dosyaların ve formların problemsiz çalışması sağlanmalı ve bunların tamamının kontrolleri muhakkak yapılmalıdır.

Kurumsal web sitesi her şeyden önce siteyi ziyaret eden kullanıcıların beğenisini kazanmalıdır. Sitenizin ziyaretçileri, firmanız ile alakalı tüm bilgilere kolayca ulaşmalıdır. Kurumsal internet sitesi örnekleri incelendiğinde hepsinde benzer sayfa başlıkları gözükmektedir. Mesela şirketiniz hakkında bilgilerin yer aldığı benzeri olmayan bir ‘hakkımızda’ sayfası olmalıdır. Sayfanıza gelenler, internet sitenizden sizin ne olduğunuzu ve hangi sektörde çalıştığınızı öğrenmelidirler. Kurumsal net sitesi teması firmanızın logosuna uygun sade ve kullanılabilirliği olan bir dizayna sahip olmalıdır.

Bu nedenle milyonlarca insanın interneti yaygın ve etkin bir biçimde kullanmış olduğu çağımızda, diğer tanıtım alanlarına oranla kurumsal internet sitesi daha çok özen ve özveri ile yapılmalı ve uzman bir firma tarafından oluşturulmalıdır.

Ajansımız İstanbulda bulunan tüm ilçelere internet hizmetleri ulaştırmış ve ulaştırmakta müktedir köklü bir markadır. Tasarım ve yazılım isteklerinize en iyi çözümleri sizinle buluşturup çalışmalarınıza yön veriyoruz. Web tasarım üretimlerimizi ulaştırdığımız İstanbul ilçelerini aşağıda sizler için sıraladık. Net tasarım fiyatları araştırması yapıyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin! Üretmiş olduğumuz web tasarım örnekleri ve geçmişimiz hakkında detaylı bilgileri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyacağız.

İstanbul Anadolu Yakası Hizmet Bölgeleri

İstanbul Anadolu yakasında net tasarım hizmeti sunmuş olduğumuz ilçeler: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Bölgeleri

İstanbul Avrupa yakasında net tasarım hizmeti sunmuş olduğumuz ilçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

Internet tasarım nasıl yapılır diye sorgulamakla zaman harcamayın, uzman bir ajanstan destek alın! Sektörün tecrübeli ve karakterli internet tasarım firmalarından birisiyle tanışmak ister misiniz? Müşterilerimiz tarafından en iyi internet tasarım şirketleri arasında gösteriliyor olmak bizim için bir gurur vesilesidir. Kaliteli web tasarım ajansından hizmet almak istiyorsanız length bir form ya da bir telefon kadar yakınız. Kurumsal net tasarım ve uzman web tasarım çözümlerinde deneyimli bir marka arıyorsanız en iyi web tasarım ajansı tercihiniz web Studio olsun!

Web Sitesi olarak firmaların en sıklıkla tercih ettiği tasarım Kurumsal internet sitesidir. Kurumsal net sitesi, kurumun kurumsal kimliği ile uyumlu ve kurumsal öğeleri ön plana çıkarabilecek altyapıya sahip bir biçimde tasarlanmalıdır.

Kurumlar için hazırlanan internet sitesi, tasarlanırken hedef kitle muhakkak planlanmalıdır. Net sitesi ziyaretçi profili ve ziyaret bölgesi düşünülerek internet sitesi yapılmalıdır. Kurumun internet sitesi müşterilere, rakiplere, iş başvurusunda bulunacak personel adaylarına ve yeni potansiyel müşterin ziyaret edileceği düşünülerek hazırlanmalıdır. Net sitesinin farklı bölgelerdeki net erişim hızı kaynaklı erişim problemleri oluşturmaması amacı ile mümkün olduğunca hızlı açılan ve her bölgeden erişime müsaade edecek bir yapıda olması önemlidir.

Kurumsal net sitesi özellikle kurum logosu ile olan uyumu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor olması nedeniyle kurum sal net sitesi olarak adlandırılır. Tamamen firmaların gereksinimleri doğrultusunda kurumsal internet sitesi içeriği oluşturulabilir.

WHATSAPP

Fiyat bilgisi almak, aklınızdaki soruları sormak için hemen ulaşın

Kurumsal internet Sitesi İçeriğinde Olabilecek Sayfalar;
Kurumsal İçerik Sayfaları

Kurumsal

Hakkımızda

Vizyon

Misyon

Tarihçe

Şirketler / Grup şirketleri

Grup Şirketleri

Faaliyet Alanları

Bayiler / Satış Ağı

Bayi haritası

Yetkili satış noktaları ( haritada gösterim sıklıkla kullanılır )

Bayi iletişim formları vb

Ürünler / Hizmetler Sayfası

Ürünler ( kategorilendirilerek yayınlanır )

Ürün ayrıntıları ( TDS, PDF, video, fotoğraf gibi açıklamalar ile zenginleştirilen içerik

İletişim

Adres Bilgileri

Ulaşım için harita / Kroki

Şube / Bayi bilgileri

İletişim Formları

Yukarıda belirtilen net sitesi içerikleri genel itibari ile sıklıkla kullanılacak olan içerikler esas alınarak hazırlanmıştır. Kurumun gereksinimleri doğrultusunda internet sayfaları şekillendirilebilir. Kurumsal net sitesinin en büyük özelliklerinden birisi de net sitesi için özgün tasarım ve programlama yapılmış olmasıdır. Web sitesi için kullanılacak olan tasarım, renkler, ve içerik bir bütün olmalıdır.

Web sitesi yapan ( veya net sitesi tasarımı yaptığını iddia eden ) fazla web tasarım şirketi olsa da iyi bir internet sitesi tasarımı oluşturmak kolay değildir. Internet sitesi yaratmak için temel olarak internet sitesi tasarımı, arayüz kodlama, ve programlama, veri girişi gibi alt işlemlere gerek duyulmaktadır.
Web sitesi hazırlanması için en az saydığımız 4 farklı işlem için konusunda tecrübeli bir ekip olmadan iyi bir internet sitesi oluşması pek olanaklı değildir.

Sitehizmet Bilişim hizmetleri olarak net sitesi projelerinde gerek ekip, gerek müşteri temsilcileri, gerekse satış sonrası hizmet personeliyle oluşturulan sinerji, sizlere beklentilerinizin tam karşılığı olan internet sitesi üretmektedir.

Kurumsal internet sitesi için olmazsa olmaz kural,
Internet sitesinin güncel kalabilmesi ve uzun vadeli internet sitesi bakımı hakkında etkin destek alınabilecek bir internet tasarım şirketi tarafından hazırlanmış olmasıdır. Zaman içerisinde bir yakınına, şirket çalışanına kurumsal internet sitesi yaptırarak istediğine değil ortaya çıkan net sitesi tasarımına razı olmak mecburiyetinde kalmış onlarca hatta yüzlerce kurumsal firma vardır.

Web tasarım net üzerinden bağlanılan net sitelerinin tasarımıdır. Daha geniş bir tanımla, net tasarım hizmetleri sayfa düzenini, renkleri, metin stillerini, grafikleri, fotoğrafları ve görünür diğer özelliklerin kullanımını sağlamayı başaran bir elektronik dosyayı planlamaktadır. Kontrast, denge, renk ve boşluklara dikkat etmektedir. Kullanıcıların net üzerinden net tarayıcısı yardımı ile erişebilecekleri net sayfalarını göstermektedir. Yani ilk izlenimi belirlemektedir. ‘ Ziyaretçi kitlesi siteyi nasıl bulacak?’, ‘web site ne kadar süreyle kullanılacak?’, ‘Ne sıklıkla siteyi tekrar kullanmaları önerilir?’ gibi sorular sorulmaktadır. Bu sorulara göre bir ürün prototipi tasarlanarak başlanır. Son senelerde mobil ve tablet tarayıcılar için de web tasarım dünyası bir hayli önemli hale gelmiştir. Internet tasarımı ve internet geliştirme terimleri genelde birbirinin yerine kullanılsa da, internet tasarım teknik olarak daha geniş internet geliştirme kategorisinin bir alt kümesidir.

Net tasarım yapmakta olan bir tasarımcı, görünüm ve düzeni sağlayarak bir net sitesinin üstünde çalışır. Görünüm; kullanılacak olan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir. Düzen, bilgilerin nasıl yapılandırıldığını ve nasıl kategorilere ayrıldığını gösterir. Tasarımı iyi yapılmış bir internet sitesinin kolay kullanılan ve fonksiyonel olması önem arzetmektedir. Amacına hizmet etmelidir. Internet sitesinin potansiyel müşterilerine ve markasına uygun olmalıdır. Kullanıcılara iyi bir net bilgi birikimi yaşatan internet sitelerinin ortak özelliğine bakılacak olursak genel olarak basitliğe odaklanmış bir net tasarım fikri ile tasarlanmış oldukları görülmektedir. Özetle dolaşım kolaylığı, multimedya donanımı, farklı işletim sistemleri ile uyumluluğu, teknolojik gelişmeleri izleyerek yeni versiyonlara uyum sağlaması, interaktif olması gibi faktörleri benimsenmektedir.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan net sitelerini tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi, duyarlı ve uyarlanabilir tasarımdır. Bir web tasarım şirketi , müşteri için gerekli verileri toplayarak en perfect yöntemi seçmektedir. Duyarlı internet tasarım için içerik ekran boyutuna bağlı olarak hareket etmelidir. Uyarlamalı tasarımda ise website online içeriği genel ekran boyutlarıyla eşleşecek şekilde düzenlenmektedir.

Internet tasarım ajansı , müşteri tarafından istenilen logoya, renk şemalarına, marka kimliğine ve beğeniye yönelik üretilen herhangi bir içerik üstünde çalışan grafik tasarımcı gibi uzmanların bulunduğu uzman bir ekibe sahiptir. Grafik tasarım, en yeni net geliştirme teknolojilerinin bilgisi dâhil olmak üzere, sanatsal ve teknik becerilerin bir kombinasyonu gerektirmektedir. Internet tasarım fiyatları ise internet sitesini oluşturmaya yönelik tüm adımların içeriğine ve müşterinin hedefine göre değişkenlik göstermektedir.

Her Şirket Benzersizdir ve Benzersiz Bir Kurumsal website’ye İhtiyaç Duyar
Bir işletmenin yalnızca kurumsal internet site’ye sahip olması yetersizdir, performansı yüksek bir internet sitesi olması sağlanmalıdır. Kurumsal net siteleri, ziyaretçilerine şirketin amaçlarını, hizmetlerini ilgi çekici ve yenilikçi bir biçimde iletmelidir. Unutmayın, kurumsal websiteler yalnızca marka bilinirliğini arttırmaya değil, hem de ziyaretçi trafiği ve yeni müşteri adayları yaratmaya da odaklanmalıdır.Yüksek performanslı bir kurumsal internet sitesi, kuvvetli görseller, ilham verici tasarım ve ilgi çekici içeriklerle dolu bir net sitesi demektir.Amaç, ziyaretçiler ürün ve hizmetlerinizi arayıp web sitenize ulaştığında, onlara muhteşem bir ilk izlenim ve kullanıcı bilgi birikimi sunmaktır.

Kurumsal internet sitelerinin Pazarlama Görevleri
Kurumsal Websiteler artık sadece basın bülteni ve iş açılışı yayınlayarak sıkıcılıktan kurtulamıyor.Kurumsal web Siteleri bir markayı temsil eden, ilgi yaratan, kullanıcılarda markaya karşı sempati uyandıracak dinamik içerik sağlayan ve kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan bir platformdur. Kurumsal internet sitelerin pazarlama görevlerinden bazıları şunlardır:

Ziyaretçi Trafiği ve Potansiyel Müşteri Bulmak
Bir şirketin sadece web’de var olması yeterli değildir, aynı zamanda anlamlı ve yararlı olmalıdır. Kurumsal internet siteleri, müşterilerin ürünler ve hizmetler hakkında bilgi edinmelerini sağlar ve ardından satın alma işlemlerine yönlendirilmeleri gerekir.

Marka Bilinirliğini artırmak
Kurumsal net siteleri marka bilinirliğini artırmaya önemli ölçüde yardımcı olabilir. Markanın rekabette öne çıkması için fırsat yaratır, görsel katılım ve markanın mesajını iletme yeteneği ile kalıcı bir ilk izlenim yaratabilir.

Çevrimiçi ve Çevrimdışı Uyumlu Marka İşlevi
Daha güncel ve etkileyici bir internet sitesi varlığı ile, çevrimiçi olduğu kadar çevrimdışı olarak da uyumlu bir marka deneyimi sağlanabilmektedir.

Kurumsal website Tasarımı Temel Bileşenleri
Marka Vizyonu
Kurumsal web siteleri için vazgeçilmez unsur, şirketin markası ile vizyonunu birleştirmektir. Markanın, tasarım ve içerik yoluyla internet sitesinde ortaya çıkacak internet ve güçlü bir değer mesajına sahip olması gerekiyor.

Sezgisel Gezinme
Güçlü bir web sitesi, ziyaretçileri ana sayfadan net sitesinin diğer bölümlerine sorunsuz bir şekilde ileten basit ve sezgisel gezinmeyi destekler. Bir ziyaretçinin kurumsal bir net sitesinde ne kadar kolay gezineceği, ürün ve hizmetler hakkında ihtiyaç duyduğu bilgileri bulma, Şirket ile iletişime geçme ve satın alma işlemi yapma olasılığı o kadar yüksektir.

Seo
Eğer arama motoru optimizasyonu (seo) için en iyisini düşünmüyorsanız bu çağda bir web sitesinin bir anlamı yoktur. Güçlü search engine optimization ilkelerinin amacı, en iyi anahtar kelimelerde arama sonuçlarında üst sıralarda yer almaktır.

İçerik
Kurumsal web siteleri için önemli olan sadece zengin içerik değil, özgün içerik eklemektir. Kurumsal net siteleri, weblog gönderileri, teknik incelemeler, videolar ve kataloglar aracılığıyla ürünleri, hizmetleri ve personeli tanıtmayı düşünmek gerekiyor. Değerli (Müşteri Odaklı) içerik, kurumsal internet sitelerinin, sektörde markanın liderliğini artırmasına imkan sağlayabilir.

Yeniden Pazarlama
Web sitesini re-advertising and marketing (Yeniden Pazarlama) aracı olarak kullanmak, kurumsal internet sitelerinin kritik bir bileşenidir. Bir internet sitesinin amacı, markayı temsil etmek ve satın alma kararını vermek için bilgi sağlamaktır. Kurumsal internet siteleri, güçlü eylem çağrıları ile ziyaretçi bilgilerini kaydetmek için özel açılış sayfaları ve formları içermelidir.

Responsive (Duyarlı) Tasarım
Mobil optimizasyon, kurumsal net sitelerinin önemli bir yönüdür.Daha fazla tüketici çeşitli mobil cihazlarda web sitelerini görüntülemeye geçtiği için çok önemlidir. Mobile geçiş sürekli büyüyor ve responsive tasarım kurumsal web siteleri düşünülürken önemli bir faktördür.

Sosyal Medya
Kurumsal web siteleri, ziyaretçileri için website içeriklerini sosyal medyada paylaşmayı kolaylaştırmalıdır. Kurumsal internet siteleri, tüketicilerin ürün ve hizmetler hakkında sosyal medyada paylaşım ve tartışma yaptıkları gerçeğini benimsemelidir. Bir şirketin net sitesinden içerik paylaşma yeteneği sosyal medyada tartışma, katılımı ve topluluk oluşturmayı teşvik edecektir.

Bütünleşik Dijital Deneyim
Bir şirket, tüm dijital pazarlama kanallarında uyumlu bir marka deneyimini göz önünde bulundurmalıdır. Ve sadece dijital kanallarla değil, çevrimdışı pazarlama kanallarıyla da bütünleşik olmalıdır. Kurumsal bir net sitesi düşünürken, markanın tüm medya platformlarında tutarlı bir şekilde temsil edilebilmesi için kesintisiz (Bütünleşik) bir yaklaşım oluşturun.

Kurumsal internet Siteleri İçin Profesyonel net Sitesi Tasarımına Yatırım Yapın
Bir işi anlamak için zaman ayıran tasarımcılarla, programcılarla ve içerik geliştiricilerle çalışın, sonuç olarak rekabette öne çıkan yenilikçi bir tasarım olmasını sağlayacaktır. Tasarımın özgün, görsel olarak çekici ve benzersiz olması gerekir. Sadece kurumsal web sitelerini bilmekle kalmayan, aynı zamanda yüksek performans, güvenilirlik ve hızlı yükleme süreleri için bir sitenin nasıl tasarlanacağını bilen profesyonellerle çalışın. Net sitesi fiyatları sektöre, markaya, hedef kitleye ve müşterinin isteklerine göre esneklik göstermektedir ancak şunu unutmayın kurumsal websiteler bir masraf değil geleceğe yatırımdır. İşte bu yüzden internet sitesi yazılım fiyatlarından önce kaliteyi ve yüksek performansı arayın.

WHATSAPP

Fiyat bilgisi almak, aklınızdaki soruları sormak için hemen ulaşın