Yönetim Hane

Apartmanda ve de site kapsamında yaşayanlar bilirler ki basit gibi görünen bazı işler, yaşamımızı kolaylaştırmak yerine zorlaştırır ve birer yük haline gelir. Belli bir düzenin sağlanması için apartman ya da site kapsamında herkesin sorumluluk yüklenmesi gerekir. Beklenen düzen ve huzurun sağlanması zaman alabilir ya da zor olabilir. Oysa hizmet çağında yaşıyoruz ve hizmet alanlarının çeşitlenip yaşamımızı kolaylaştırması, büyük etkiler ortaya çıkarıyor. Yönetimhane de site yönetimi kanunu ve apartman yönetmeliği gibi çeşitli yasal gereklere uygun olarak hizmet veren, çağın hizmet anlayışlarını benimsemiş bir oluşumdur. Kısacası site yönetimi hakkında ya da apartman yönetmeliği ile ilgili olarak tüm detaylara hâkim, tecrübe sahibi bir ekip sistemli bir çalışma ile size huzuru vadediyor.

Talep Edilen

İstanbul genelinde verilen profesyonel yönetim hizmeti, apartman ve sitelerin teknik işleri, temizlik ve hukuk ile ilgili işlemleri ve de çevre düzenleme gibi ihtiyaçları olanlara hizmet sunmak.

Çözüm

HTML 5 alt yapısı, wordpress güvenilirliği ve güncel sunucu çözümleriyle en yeni scriptler kullanılarak website oluşturuldu. Backend kodlamalarla yönetimhane için özel CRM çalışması gerçekleştirildi.

Sonuçlar

Basit görünümlü ve ihtiyaç duyulan tüm işlevleri yerine getirme imkanı sunan bir yazılım yapıldı. Modern görünümlü, hızlı ve responsive bir web sitesi ile prestijli bir sonuç ortaya çıktı.

25%  Ekonomi

20% Geri Dönüş

27% Optimizasyon

8452 Yeni Ziyaretçi

NELER YAPTIK ?

Dijital dünyada görüntülenebilirlik oranlarını arttırdık. SEO Optimizasyonu ile arama sonuçlarında üst sıralara yükselmesini sağladık. Düzenli site güncellemeleri gerçekleştirdik. Daha fazla ziyaretçi  gelmesi için reklam çalışmaları yaptık.

Anahtar Kelime Oluşturma

Arama motorlarında aranan kelimelerle ilgili olarak çalışmalar yaptık ve sitenin üst sıralarda yer almasını sağladık.

Website Analizleri

Sürekli gerçekleştirilen analizlerle site ziyaretçilerini optimizasyonu ve etkileşimi arttırıldı.

Rakip Analizleri

Rakip sitelerdeki yapılan değişiklikler ve değişen koşullarla ilgili analizler oluşturularak aksiyonlar alındı.

Backlink ve SEO Çalışmaları

Backlink ve SEO Çalışmalarıyla kardeş sitelerle işbirliği yapılarak prestij sağlandı.